O firmie:
Aktualności:

W kontakcie
15 listopada 2021

Tymczasowy numer telefonu

Witamy!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe LENTA PASMANTERIA sp. z o.o.

Lenta Pasmanteria PPU Lenta - Pasmanteria to wiodący krajowy producent pasmanterii z wieloletnim doświadczeniem. Spółka istnieje od 1992 r., ale kontynuuje tradycje produkcji taśm pasmanteryjnych w zakładzie istniejącym w Łodzi od 1969r. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy produkcji wyrobów standardowych, nowości, a także w doradztwie oraz naszych kontaktach z klientami. Kilkadziesiąt lat funkcjonowania, doświadczenie i jakość naszych wyrobów zaowocowały siecią odbiorców obejmującą całą Europę Środkową.


Lenta Pasmanteria Oferujemy duży wybór taśm pasmanteryjnych, siatek, taśm elastycznych w technice tkanej, dzianej i ciętej w bogatym wzornictwie i kolorystyce. Od lat produkujemy wysokiej jakości wyroby do specjalistycznych zastosowań, a nasze produkty odnajdziecie państwo w takich dziedzinach jak: ortopedia, krawiectwo w tym krawiectwo specjalistyczne, dekoratorstwo wnętrz, obuwnictwo i kaletnictwo, kwiaciarstwo, konfekcjonowanie, poligrafia, rekreacja i wypoczynek, meblarstwo oraz w szeregu zastosowań technicznych.

Jako doświadczony producent pasmanterii gwarantujemy:
  • wysoką jakość naszych wyrobów
  • szybkie terminy realizacji
  • korzystne ceny
Lenta Pasmanteria

Z podstawowym katalogiem naszych produktów mogą Państwo zapoznać się w zakładce "Wyroby". Jeśli nie znajdują tam Państwo poszukiwanego wyrobu prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży, a nasi pracownicy doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie i postarają się przygotować produkt, który sprosta Państwa oczekiwaniom. Sprzedaż hurtowa pasmanterii odbywa się w siedzibie firmy: Łódź, ulica Kilińskiego 228, a zamówione towary może także dostarczyć dowolna firma spedytorska, kurierska lub pocztowa.

Zapraszamy do współpracy!

Strona główna Wyroby Aktualności Kontakt
About Us Products News Contact Us
О Фирме Изделия Новости Контакты